KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12597226
nr 1259 7226
Thorvald Rygaard
(1872-1939), Danmark
Oljemålning, Tyra Ohlsson, porträtt, signerad, 1917, Olja på pannå, 29x25
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:44:00
30/5 16:06:57
150 kr
2/6 20:54:42
Thorvald Rygaard
Läs mer om Thorvald Rygaard